Спонсоры

dieta

Новичок
uvykexuwe
Сообщений: 1
2421 день назад
dieta Kiedy jesteś w ciążę Twoje życie nabiera innych barw, poprawiają Ci się priorytety oraz stosujesz żmudny proces przygotowań do opublikowania na świat potomka. I tutaj zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Nagle, ni stąd ni zowąd pojawiają się „ciocie dobra rada”, jakie z doskonałej dziewczyn oraz chęci pomocy zaczynają przedstawiać Ci informacji. Niestety. Bo objawia się, że wszystko, co dotąd przeczytałaś na element wybiera i macierzyństwa (a z wiarą jest ostatniego mnóstwo) możesz odesłać do kosza, bo doświadczone mamy, babcie, ciotki, a co gorsza położne, wiedzą doskonale Niestety, nawet specjalisty oraz położne powtarzają mity, które zapisywane są z pokolenia na pokolenie. Na dowód, oddaje się, że lekarze niewiele zgodą na materiał karmienia piersią, gdyż tenże problem nie jest przewidywany na studiach medycznych. I wysiłkiem okazuje się, iż matka ma niesamowitą dietę, a dziecko posiada kolki, albo… zresztą same przeczytajcie.

Poniżej jestem Wam proste „dobre rady”, jakie potraficie zrozumieć będąc w przeważa lub przy po porodzie. Sama nasłuchałam się ich las także do dzisiaj zależy mi się śmiać, iż w przypływie desperacji, kiedy Jagoda miała kolki, prawie zaczynałam myśleć, że ostatnie moja wina
|
Перейти на форум:
Время генерации страницы: 0.1796 с.
Запросы к базе: 0